user_mobilelogo
pátek, 17 říjen 2014 00:00

Výrobně-skladové prostory (32)

Skladové prostory:

1. poschodí:  1133 m2

2. poschodí:  1135 m2

Objekt je po celkové rekonstrukci, zateplený s možností vytápění.

Nájem možný i jednotlivě po patrech.

Nájem možný od 1.2.2021.  

Nabízíme k pronájmu výrobně-skladové prostory, které jsou součástí komerčního areálu  v Brandýse nad Labem, v blízkosti rychlostní komunikace R 10 z Prahy na Mladou Boleslav. Vjezd možný pro osobní i nákladní dopravu, vč. TIR. Parkování možné přímo v areálu. 

Jedná se o výrobně - skladové prostory  v patrové, zděné budově. Využitelná výška je cca 2,5 m. Podlahy v 1. a 2. patře jsou dřevěné s nosností 400 kg / m2 Osvětlení el. úsporné a pomocí oken. Možnost vytápění. Doprava nákladu možná do jednotlivých pater  pomocí nákladního výtahu o nosnosti  2 000 kg. K dispozici je rovněž schodiště. 

V areálu jsou dispozici další komerční prostory a zpevněné plochy. V areálu je dále  Business centrum AMZ s možností pronájmu kancelářských prostor a službami pro podnikatele, včetně pracoviště CZECH POINT. K dispozici jsou i jednacími prostory. V rámci poskytovaných služeb můžeme zajistit i zaměstnanecké ubytování, přednostně pro firmy umístěné v areálu. K dispozici je i čerpací stanice nafty - NONSTOP a automobilová váha (do 60  t).